IV Webinarium Budowlane PSRiBS

Zapraszamy na IV Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Bezpieczeństwo obiektów antropogenicznych w naukach stosowanych. Obiekt techniczny.”, które odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023 r. o godz. 18.00 on-line.

→ Zgłoszenia imienne prosimy kierować do dnia 27 kwietnia 2023 r. na adres: podlaskie_psribs@psribs.pl  – zwrotnie zostanie odesłany link do spotkania.

→ Liczba miejsc ograniczona!

Organizatorzy: Oddział Podlaski Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych, Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży oraz Instytut Naukowy IBOA.

Prowadzący: dr hab. inż. Jerzy Obolewicz, prof. IBOA, wieloletni wykładowca Politechniki Białostockiej – Katedra Budownictwa i Inżynierii Drogowej, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku, autor wielu publikacji naukowych z zakresu budownictwa i prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach dotyczących budownictwa.

Webinarium jest kierowane do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką budowlaną, do członków Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz studentów i pracowników Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży jak również do studentów wydziałów budowlanych wyższych uczelni technicznych w Polsce.

Zapraszamy i zachęcamy do rozpowszechniania naszego wydarzenia.

http://psribs.pl/courses/bezpieczenstwo-obiektow-antropogenicznych-w-naukach-stosowanych-obiekt-techniczny-iv-webinarium-budowlane-psribs/

https://www.facebook.com/events/873403690624668?ref=newsfeed

IV Webinarium PSRiBS 28.04.2023